Opplandske Betongindustri AS

Kontakt oss

Benytt dette skjemaet for å komme i kontakt med oss.
Navn:
E-postadr.:
Jeg lurer på:



Erik Kolstad
Daglig leder
erik.kolstad@opplandske-betong.no Tlf.: 959 87 788

Tore Jakobsen
Salg- og prosjektsjef
tore.jakobsen@opplandske-betong.no Tlf.: 997 90 483

Ove Ulvesveen
Prosjektleder
ove@opplandske-betong.no Mobil: 901 70 651

Hans Olav Thomle
Prosjektleder
hans.olav.thomle@opplandske-betong.no Tlf.: 992 52 972

Stian Trettsveen
Prosjektleder
stian.trettsveen@opplandske-betong.no Tlf.: 454 89 465

Hans Petter Jensvold
Produksjonsleder
h.p.jensvold@opplandske-betong.no Tlf.: 911 44 942

Ragnhild Aalseth
Økonomileder
ragnhild@opplandske-betong.no Tlf.: 903 65 166

Lars Ola Rishaug
Prosjekteringsleder
lars.ola@opplandske-betong.no Tlf.: 917 51 762

Lena Kowalczyk
Konstruktør
lena@opplandske-betong.no Tlf.: 414 32 058

Rino Barm
Formann
rino@opplandske-betong.no Mobil: 930 03 041

Bjørn Dalen
Laborant/teknolog
bjorn.dalen@opplandske-betong.no Tlf.: 959 60 329

Ove Haugen
Blandeoperatør
blanderi@opplandske-betong.info Tlf.: 906 83 692

Faktura adresse
Org nr: 987 547 847

Elektronisk faktura
faktura@opplandske-betong.no

 

Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital